Wsparcie dla wydawców! Nowy program GNI Digital Growth

Pragniemy Państwa poinformować, że Google News Initiative podejmuje kolejne kroki, wpierając europejskich wydawców. Właśnie uruchomiło nowy program GNI Digital Growth, który z pewnością zainteresuje każdego.

Program ten powstał z myślą o małych i średnich wydawcach z Europy i pomaga w praktyczny sposób rozwijać działalność online. W jego ramach oferowane są bezpłatne, interaktywne szkolenia online, omawiające podstawowe zagadnienia z zakresu strategii generowania przychodów, angażowania odbiorców i strategii biznesowej.

Szkolenia przydadzą się zarówno wydawcom dopiero stawiającym pierwsze kroki w cyfrowym świecie, którzy dopiero przyglądają się możliwościom online lub tworzą pierwsze materiały cyfrowe, jak i tym już rozwijającym działalność online, tzn. dysponującym względnie stałym przychodem od czytelników online, ale szukającym sposobów na optymalizację lub poprawę wyników.

W ramach programu dostępne są szkolenia online dla każdego oraz cykl warsztatów prowadzonych, przez wykwalifikowanych ekspertów branżowych z FT Strategies oraz WAN-IFRA. Udział w warsztatach pozwoli bardziej szczegółowo przyjrzeć się kluczowym zagadnieniom związanym z publikacją materiałów online.

Aktualnie program jest dostępny w 6 europejskich językach: francuskim, hiszpańskim, niemieckim, włoskim, polskim i angielskim, ale z czasem planowane jest ich powiększenie.

Jak można się zarejestrować?

Dostęp do szkoleń online możliwy jest za pośrednictwem strony programu GNI Digital Growth. Na tej samej stronie można zgłosić się także do udziału w cyfrowych warsztatach dla wydawców.

Liczba miejsc jest ograniczona, a o udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

Więcej informacji na temat programu GNI Digital Growth można przeczytać na blogu The Keyword lub na stronie programu Digital Growth.

Stowarzyszenie Prasy Lokalnej jest partnerem szkoleń