Przedstawicielki SML na WymIaNNie

21 i 22 września w Gdyni przedstawicielki naszego Stowarzyszenia wzięły udział w WymIaNNie. To wyjątkowe wydarzenie skierowane do osób związanych z innowacjami społecznymi, a więc z nowymi sposobami działania, usługami, a także przedmiotami i urządzeniami, które lepiej niż dotychczas odpowiadają na realne potrzeby społeczne. 

Podczas tego wydarzenia nasze przedstawicielki poprowadziły jedno ze spotkań okołośniadaniowych “Lokalsi dla innowacji, czyli przychodzi innowator/ka do dziennikarki”. Opowiedziały o projekcie Lokalsi dla demokracji, zaprezentowały aplikację Lokalsi 4.0, a co najważniejsze wysłuchały uczestników WymIaNNy, którzy mogli zaprezentować im swoje innowacje i projekty. Artykuły na ich temat znajdą się w Banku Treści, dostępnym dla uczestników projektu Lokalsi dla demokracji i zostaną opublikowane na wielu portalach lokalnych na terenie kraju. Oprócz tego spotkania, przedstawicielki SML przez cały pierwszy dzień WymIaNNy miały stoisko na terenie Pomorskiego Parku Naukowo- Technologicznego w Gdyni, gdzie chętnie spotykały się z uczestnikami tego wydarzenia i słuchały na temat wielu inicjatyw.

Był to bardzo pracowity i zarazem owocny czas. Udało się poznać wiele osób, wiele historii i projektów, które już niebawem pojawią się w Magazynie Wspólnych Treści.