Lokalsi dla Demokracji na  IV Ogólnopolskim Forum Mediów Lokalnych Lokalsi 4.0 

Podczas  IV Ogólnopolskiego Forum Mediów Lokalnych Lokalsi 4.0 przedstawiliśmy efekty projektu “Lokalsi dla Demokracji” i spotkaliśmy się z przedstawicielami wielu portali lokalnych. To był wspaniały czas!

Rok temu, na poprzedniej edycji Forum Lokalsi 4.0, mówiliśmy, co będziemy robić w ramach projektu “Lokalsi dla Demokracji”, teraz mogliśmy zaprezentować efekty naszej pracy. Zrobiliśmy wszystko, co zaplanowaliśmy, a nawet więcej!

Aplikacja, książka i Magazyn Wspólnych Treści.

6 marca 2024 roku, podczas Forum Lokalsi 4.0, które odbyło się w Campusie Google w Warszawie, Beata Frąckowiak-Piotrowicz opowiedziała o projekcie “Lokalsi dla demokracji” i przedstawiła uczestnikom jego efekty. Pokazała aplikację Lokalsi 4.0, opowiedziała o Magazynie Wspólnych Treści, w ramach którego powstało ponad 300 tekstów. Zaprezentowała również swoją publikację “Lokalsi zdobywają Loversów”. Uczestnicy panelu mogli pobrać QRKody do aplikacji i e-booka.  

Klaster szansą na wspólną politykę reklamową Lokalsów

Oddzielny panel był poświęcony Klastrowi Mediów Lokalnych “Lokalsi”. Opowiedział o nim Bartosz Kwarciak. Klaster jest efektem jednego z zadań projektu “Lokalsi dla demokracji”, jakim jest budowanie współpracy reklamowej. 

Spotkania przy stoisku “Lokalsów dla Demokracji”

Podczas konferencji odbyliśmy wiele spotkań z uczestnikami Forum przy naszym stoisku. Mogliśmy też spotkać się na żywo z uczestnikami projektu. 

  • To były niezwykle inspirujące i satysfakcjonujące spotkania. Bardzo nas ucieszyło, że dużym zainteresowaniem cieszyły się aplikacja i książka. Wielu właścicieli portali chciało również korzystać z Magazynu Wspólnych Treści i dołączyć do projektu. Mamy nadzieję, że będziemy mogli kontynuować tę część projektu i rozwijać naszą aplikację – powiedziała Beata Frąckowiak-Piotrowicz, koordynatorka projektu “Lokalsi dla Demokracji”  

Zobaczcie nagrania z IV Ogólnopolskiego Forum Mediów Lokalnych Lokalsi 4.0