Impact’21 z udziałem prezesa Stowarzyszenia

Piotr Piotrowicz, prezes Stowarzyszenia Prasy Lokalnej weźmie udział w prestiżowym wydarzeniu odbywającej się w dniach 27 -28 października Poznaniu- konferencji „Impact’21”.

Co to jest Impact’21?

Impact’21 to miejsce wymiany poglądów oraz merytorycznych dyskusji toczonych na styku biznesu, polityki, nauki i nowoczesnych technologii. Szerokie grono ekspertów pozwala na wielopoziomową dyskusję i stwarza szansę na wypracowanie rozwiązań, które mogą okazać się kluczowe w budowie potencjału rozwojowego polskiej gospodarki.


Scena Impact to również przestrzeń do prezentacji raportów i pomysłów oraz ich omawiania w gronie ekspertów, praktyków i przedstawicieli startupów. Jesienna edycja Impact zgromadzi ponad 400 speakerów, którzy podzielą się swoją wiedzą w ramach 16 obszarów tematycznych. W ramach październikowego wydarzenia, podczas uroczystej gali, wręczone zostaną statuetki Nagrody Gospodarczej money.pl – prestiżowe odznaczenia dla najważniejszych osób i firm w polskiej gospodarce.
Wydarzenie odbędzie się w formule hybrydowej, a będzie można je śledzić na stronie głównej Wirtualnej Polski oraz na dedykowanej platformie Impact.

Piotr Piotrowicz prezes SPL

Piotr Piotrowicz prelegentem w panelu o lokalnych mediach w globalnej gospodarce rynkowej

Piotr Piotrowicz jest jednym z prelegentów na wydarzeniu Impact’21. Na liście nazwisk mówców są także Hilary Clinton, premier Mateusz Morawiecki, Marta Poślad z Google, czy też minister finansów Kościński.

Piotr Piotrowicz wystąpi w czwartkowe południe w ramach obszaru tematycznego „Media i Marketing Insight”. Weźmie udział, w moderowanej przez Maryjkę Szurowską z 300Gospodarka, dyskusji: „Perspektywy rozwoju mediów lokalnych w globalnej gospodarce cyfrowej”. Razem z nim w debacie wystąpią: Marcin Olender z Google oraz Jakub Kralka – bezprawnik.pl. Zapraszamy do śledzenia tego prestiżowego wydarzenia.