III Ogólnopolskie Forum Mediów Lokalnych Lokalsi 4.0

To już III Ogólnopolskie Forum Mediów Lokalnych Lokalsi 4.0. Odbędzie się ono 7-8 marca 2023 roku w Warszawie. W ubiegłym roku nasze Forum, ze względu na ograniczenia związane z pandemią koronawirusa odbyło się online. W tym roku, mamy nadzieję, że wirus nie pokrzyżuje nam planów i już w przyszłym miesiącu będziemy mieli możliwość spotkania się “na żywo”. 

Nasze Forum odbędzie się, tak jak to było poprzednio, w gościnnym Campusie Google for Startups w Warszawie. W tym roku czekają na Was dwa dni pełne ciekawych wykładów, debat i inspirujących spotkań. Program jest naprawdę atrakcyjny, a zdobyta wiedza zapewne pomoże w codziennej praktyce każdego z wydawnictw.

W tym roku zobaczymy, jak działa sztuczna inteligencja, jak można ją wykorzystać w codziennej pracy w wydawnictwie, będzie sporo o monetyzacji w portalach lokalnych, a także poruszymy wiele innych interesujących tematów.

Forum to naprawdę wyjątkowa inicjatywa, której celem jest wsparcie mediów lokalnych, pomoc w zdobywaniu wiedzy na temat nowych technologii i wykorzystaniu ich w rozwoju lokalnych portali.

Na zakończenie pierwszego dnia odbędzie się uroczysta Gala wręczenia nagród w konkursie dziennikarskim “Local e-Journalism Awards 2022”, która będzie transmitowana online.

Udział  w III Ogólnopolskim Forum Mediów Lokalnych LOKALSI 4.0 jest bezpłatny, wystarczy wypełnić Formularz znajdujący się TUTAJ

Wszystkie Wydawnictwa biorące udział w wydarzeniu otrzymają miesięczny, bezpłatny dostęp do platformy Semstorm- kompleksowego narzędzia, które wspiera prace nad widocznością stron w wyszukiwarkach.

PROGRAM, INFORMACJE ORAZ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY ZNAJDUJĄ SIĘ TUTAJ. WYPEŁNIENIE FORMULARZA JEST NIEZBĘDNE, ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W WYDARZENIU

LOKALSI 4.0 to przedsięwzięcie realizowane przez Stowarzyszenie Mediów Lokalnych. Inicjatywę wspiera i finansuje Google News Initiative.